Jaki jest obszar działalności zespołu?

Zespół jest z Warszawy, ale zakres działalności obejmuje całą Polskę. Przy imprezach oddalonych od Warszawy o ponad 200 km, konieczne jest zapewnienie noclegu dla zespołu.

Czy zespół gra na żywo?

Tak, sześcio lub siedmiooosobowy skład gwarantuje muzykę 100% live – bez korzystania z podkładów muzycznych i wspomagania się plikami midi.

Ile osób gra w zespole i jakimi instrumentami dysponuje?

Zespół liczy sześciu zawodowych muzyków, na życzenie możemy poszerzyć skład o saksofonistę. Instrumentarium: gitara elektryczna, gitara elektroakustyczna, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja akustyczna, wokalista, wokalistka.

Czy zespół zapewnia konferansjerkę?

Tak, oczywiście, w cenę wliczone jest prowadzenie imprezy, również w języku angielskim. Organizujemy, konkursy, zabawy dla gości, oczepiny, toasty itp.

Czy zespół zapewnia muzykę mechaniczną w przerwach?

Tak, w przerwach odtwarzana jest muzyka mechaniczna – taneczna lub nastrojowa, w zależności od preferencji Zamawiającego i charakteru imprezy. Klient może również przygotować własną składankę na pendrive.

Ile godzin muzyki na żywo może zapewnić zespół w trakcie jednej imprezy?

Zespół Kompania gra wyłącznie na żywo, więc w trosce o wysoki poziom artystyczny występu, gramy max 10 h lub do godziny 4:00.

Jak długie są przerwy między blokami muzycznymi?

Standardowo zespół zapewnia ok. 40-minutowe sety muzyczne z 15-20-minutowymi przerwami z muzyką mechaniczną. W zależności od scenariusza imprezy i serwowanych dań proporcje te mogą się zmieniać.

Czy zespół posiada własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie?

Tak, zespół zapewnia nagłośnienie małych i średnich imprez – do 300 osób. Przy większych eventach lub imprezach plenerowych zespół, za dodatkową opłatą, zapewnia akustyka i większe nagłośnienie. Zespół dysponuje również oświetleniem sceny.

Ile utworów jest w repertuarze zespołu?

Repertuar liczy ok. 200 utworów i jest stale poszerzany o nowości muzyczne. Repertuar można pobrać w zakładce „O nas” – do pobrania.

Czy na życzenie Klienta zespół może przygotować dodatkowe utwory spoza repertuaru?

Tak, zespół jest w stanie przygotować 2-3 dodatkowe utwory, o ile są one zbieżne z instrumentarium jakim dysponuje zespół.

W jaki sposób można zarezerwować zespół na konkretny termin?

Rezerwacja terminu jest wiążąca po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki.

Jaki jest koszt wynajęcia zespołu KOMPANIA?

Koszt jest uzależniony od rodzaju imprezy, miejsca i czasu grania – w sprawie cen prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem.