Gwarantujemy obsługę imprez zawsze na najwyższym poziomie i 100% live!

 

  • Sześcioosobowy skład zawodowych muzyków z ponad 20-letnim doświadczeniem scenicznym;
  • Możliwość powiększenia składu o saksofonistę;
  • Obsługa imprez firmowych, bankietów, eventów, supportów, wesel, exclusive weddings;
  • Dostosowujemy nasz występ do preferencji klienta;
  • 100% na żywo;
  • Nowoczesny repertuar;
  • Wysoki poziom artystyczny;
  • Prowadzenie imprez dwujęzycznych (polsko-angielskich);
  • Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie;
Jerzy

Jerzy

Wokalista

Uczestnik 10 edycji programu The Voice Of Poland. Aktywny zawodowo wokalista, tancerz, aktor scen muzycznych, pedagog śpiewu, podkładał głos w serialach Disneya (np. : Ja w kapeli, Austin i Ally, Bakugan). Kreował rolę Judasza w warszawskiej produkcji "Jesus Christ Superstar” (musicalu autorstwa Andrew Lloyda Webbera i Tima Rice'a) w Teatrze Rampa. Wokalista ogólnopolskiego projektu Queen Tribute wystawianego m.in. Przez Polską Filharmonię Bałtycką i Teatr Variete w Krakowie. Zwycięzca wielu międzynarodowych i gólnopolskich festiwali muzycznych. Debiutował na scenie Teatru Polskiego w koncercie musicalowym z Raminem Karimloo.

Justyna

Justyna

Wokalistka

Wokalistka, pianistka, dyrygentka i trener wokalny. Ukończyła II stopień Szkoły Muzycznej na instrument główny - fortepian oraz Akademie Muzyczną na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. Laureatka oraz zwyciężczyni wielu festiwali piosenki francuskiej, angielskiej i poezji śpiewanej. Brała udział w warsztatach wokalnych u Eli Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Od kilku lat pochłonięta współpracą z producentami muzyki house, nagrywa własne piosenki, pisze do nich teksty i melodie. Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More.

Piotrek

Piotrek

Gitara basowa

Skończył I stopień Państwowej szkoły myzycznej w Mławie w klasie akordeonu. Na gitarze basowej gra od 20 lat. Odnajduje się w każdej stylistyce muzycznej 🙂 Zajmuje się również fotografią, produkcją i mixem muzyki. Pasjonat sportu (piłka nożna, rower, bieganie)

Jacek

Jacek

Gitara elektryczna

Muzyk z ogromnym doświadczeniem muzycznym, koncertowym, studyjnym. Poza znakomitym warsztatem gitary elektrycznej, dysponuje umiejętnością gry na gitarze akustycznej w stylu „fingerstyle”, osiągalną jedynie dla wirtuozów gitary.

Artur

Artur

Instrumenty klawiszowe

Artur to klawiszowiec z krwi i kości. Jego największą miłością jest muzyka. Współpracował studyjnie i koncertowo z Regeneracją, Antykwariatem, Bloose Connection, Anthony Moon, Magdaleną Tul, Edytą Szewczyk, Larysą Tsoy, Johane's, Promil Bluesa, Michałem Szczerbcem, Lesterem Kidsonem, Roberto Zucaro, Leszkiem Cichońskim, Crossroads.  Obecnie współpracuje również z Why Ducky?. Miłośnik Hammondów, motocykli, rajdów samochodowych i pięknych kobiet 🙂

Jarek

Jarek

Perkusja

Wszechstronny perkusista. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie perkusji. Współpracował oraz nagrywał m.in. z Januszem Muniakiem, Grzegorzem Kapołką, zespołem Kuby Badacha - Polucjanci, Old Breakout: Tribute to Nalepa & Kubasińska oraz wieloma big-band-ami. Od kilku lat pomysłodawca oraz współorganizator Zaduszek Jazzowych w Radzyminie. Zajmuje się też działalnością pedagogiczną.