Gwarantujemy obsługę imprez zawsze na najwyższym poziomie i 100% live!

  • Sześcioosobowy skład zawodowych muzyków z ponad 20-letnim doświadczeniem scenicznym;
  • Możliwość powiększenia składu o saksofonistę;
  • Obsługa imprez firmowych, bankietów, eventów, supportów, wesel, exclusive weddings;
  • Dostosowujemy nasz występ do preferencji klienta;
  • 100% na żywo;
  • Nowoczesny repertuar;
  • Wysoki poziom artystyczny;
  • Prowadzenie imprez dwujęzycznych (polsko-angielskich);
  • Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie;

Filip

Wokalista

Młody wokalista mieszkający w Warszawie, od dziecka związany z muzyką. Na co dzień Filip śpiewa w zespole MAFIA, grającym autorską muzykę. Laureat wielu nagród, m.in. dwukrotny finalista festiwalu Serca Bicie im. Andrzeja Zauchy, laureat I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Magia Italiana w Rimmi, laureat nagrody Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Ten Ton. Uczestnik kilku programów telewizyjnych, m.in. zwycięzca odcinka „Szansy Na Sukces” z udziałem Andrzeja Piasecznego, uczestnik 6 edycji „Must Be The Music”, uczestnik 7 edycji „Voice Of Poland”. Od kilku lat udziela także lekcji śpiewu. Prawdziwy wulkan energii, pasjonat gotowania, wegetarianin z wyboru.

Karolina Warchoł

Wokalistka

Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty” w Lublinie, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad wierną rzeką” w Małogoszczu, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli w Śmiglu, I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Wygraj Sukces”. Wystąpiła w wielu koncertach telewizyjnych oraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Przez dwa lata związana była ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym oraz Projektem Proscenium, gdzie wystąpiła w spektaklach „Jesus Christ Superstar”, „Kochankowie z ulicy Kamiennej. Osiecka” oraz „Musical Live Show”. Od 2014 do 2018 roku związana ze Studiem Accantus, z którym koncertowała po całej Polsce. Na co dzień nauczycielka muzyki w szkole podstawowej.

Piotrek

Piotrek

Gitara basowa

Skończył I stopień Państwowej szkoły myzycznej w Mławie w klasie akordeonu. Na gitarze basowej gra od 20 lat. Odnajduje się w każdej stylistyce muzycznej 🙂 Zajmuje się również fotografią, produkcją i mixem muzyki. Pasjonat sportu (piłka nożna, rower, bieganie)

Jacek

Jacek

Gitara elektryczna

Muzyk z ogromnym doświadczeniem muzycznym, koncertowym, studyjnym. Poza znakomitym warsztatem gitary elektrycznej, dysponuje umiejętnością gry na gitarze akustycznej w stylu „fingerstyle”, osiągalną jedynie dla wirtuozów gitary.

Artur

Artur

Instrumenty klawiszowe

Artur to klawiszowiec z krwi i kości. Jego największą miłością jest muzyka. Współpracował studyjnie i koncertowo z Regeneracją, Antykwariatem, Bloose Connection, Anthony Moon, Magdaleną Tul, Edytą Szewczyk, Larysą Tsoy, Johane’s, Promil Bluesa, Michałem Szczerbcem, Lesterem Kidsonem, Roberto Zucaro, Leszkiem Cichońskim, Crossroads.  Obecnie współpracuje również z Why Ducky?. Miłośnik Hammondów, motocykli, rajdów samochodowych i pięknych kobiet 🙂

Jarek

Jarek

Perkusja

Wszechstronny perkusista. Absolwent Wydziału Jazzu i
Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach
w klasie perkusji. Współpracował oraz
nagrywał m.in. z Januszem Muniakiem, Grzegorzem Kapołką, zespołem Kuby Badacha – Polucjanci, Old Breakout: Tribute to Nalepa & Kubasińska oraz wieloma big-band-ami.
Od kilku lat pomysłodawca oraz współorganizator Zaduszek
Jazzowych w Radzyminie. Zajmuje się też działalnością
pedagogiczną.