Gwarantujemy obsługę imprez zawsze na najwyższym poziomie i 100% live!

  • Sześcioosobowy skład zawodowych muzyków z ponad 20-letnim doświadczeniem scenicznym;
  • Możliwość powiększenia składu o saksofonistę;
  • Obsługa imprez firmowych, bankietów, eventów, supportów, wesel, exclusive weddings;
  • Dostosowujemy nasz występ do preferencji klienta;
  • 100% na żywo;
  • Nowoczesny repertuar;
  • Wysoki poziom artystyczny;
  • Prowadzenie imprez dwujęzycznych (polsko-angielskich);
  • Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie;

 


SKŁAD ZESPOŁU

 

Mateusz – wokal

Aktor scen muzycznych- musicale: „Hair”, „High School Musical On Stage”, „Romeo i Julia”, „W Pogoni Za Bajką”, „O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc”. Półfinalista programu MUST BE THE MUSIC i uczestnik programu THE VOICE OF POLAND. Laureat konkursu wytwórni EMI Music Poland (nagranie singla z zespołem AFROMENTAL).

 

 

Justyna – wokal

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Wokalistka, pianistka, dyrygentka i autorka tekstów. Laureatka i zwyciężczyni wielu festiwali muzycznych. Od wielu lat związana ze sceną. Nie ogranicza się do jednego stylu, potrafi odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki: od śpiewu klasycznego przez jazz do muzyki klubowej.

 

 

Maciek – gitara basowa

Puls i głębia zespołu. Z wyczuciem porusza się w różnych stylach muzycznych, a dzięki wszechstronnej technice i wieloletniemu doświadczeniu nadaje klimat i charakter nawet najprostszym utworom.

 

 

Jacek – gitara elektryczna

Muzyk z ogromnym doświadczeniem muzycznym, koncertowym, studyjnym. Poza znakomitym warsztatem gitary elektrycznej, dysponuje umiejętnością gry na gitarze akustycznej w stylu „fingerstyle”, osiągalną jedynie dla wirtuozów gitary.

 

 

Michał – perkusja

Bębnami interesował się od dziecka. Perkusista z wieloletnim doświadczeniem (B.E.T.H., Dead Efforts, Tlen, Kawa, Ania Świątczak, Ich Troje, Jeżcze…) Wychował się na grunge’u i rocku lat 90′.

 

 

Artur – instrumenty klawiszowe

Artur to klawiszowiec z krwi i kości. Jego największą miłością jest muzyka. Wykształcenie i doświadczenie muzyczne, które posiada tworzą niesamowity duet, dzięki któremu Artur zagra każdy, nawet najtrudniejszy utwór.

 

 

Istnieje możliwość powiększenia składu o saksofonistę