Kompania Cover Band zapewnia obsługę muzyczną wesel i przyjęć okolicznościowych,  również z segmentu exclusive weddings (wesel z klasą). Występujemy w składzie sześcio lub siedmioosobowym (wokalista, wokalistka, gitara basowa, gitara elektryczna, perkusja, instrumenty klawiszowe i jako opcja – saksofon).

Zapewniamy pełną konferansjerkę, również wesel dwujęzycznych (polsko-angielskich): prowadzenie imprezy, zabawy, konkursy, oczepiny, toasty itp.

Wybierając nasz zespół mają Państwo pewność pełnego profesjonalizmu,  bezstresowej zabawy i zadowolenia gości z różnych grup wiekowych.

To, co odróżnia nasz zespół od innych jest to, że przebieg całej imprezy szczegółowo omawiamy bezpośrednio z klientem. Dotyczy to również oczepin, jednak szerokim łukiem omijamy zabawy, które są niemodne i upokarzające. Wychodzimy z założenia, że jest to Wasz dzień. Nie ma działań zespołu „na własną rękę”. Wszystko ustalamy przed imprezą oraz jeśli zajdzie taka potrzeba na bieżąco w trakcie.

Gramy do 10 godzin w proporcji ok. 40 minut muzyki na żywo / 15-20 minut muzyki mechanicznej z tym, że nie później niż do godziny 4.

Nasz repertuar jest na bieżąco aktualizowany o nowości muzyczne, więc każdy odnajdzie coś dla siebie.

PROPONOWANE ZABAWY OCZEPINOWE

JEŚLI CHCECIE, BY GOŚCIE ZAPAMIĘTALI WASZE WESELE NA DŁUGO –
WYBIERZ ZESPÓŁ MUZYCZNY, KTÓRY SPROSTA WSZYSTKIM WASZYM WYMAGANIOM!